Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 471: | Linia 471: | ||
|- | |- | ||
| ||PENTREXYL||FLAC INJ||500mg 1g||GALENIKA||IUGOSLAVIA | | ||PENTREXYL||FLAC INJ||500mg 1g||GALENIKA||IUGOSLAVIA | ||
|- | |||
| ||STANDACILLIN|| GRAN.SUSP.|| 250 mg/5 ml|| BIOCHEMIE||AUSTRIA | |||
|- | |||
| ||STANDACILLIN|| CAPS.|| 250 mg 500mg|| BIOCHEMIE||AUSTRIA | |||
|- | |||
| ||STANDACILLIN|| FLAC.INJ|| 250 mg 5 mg 1g 2g|| BIOCHEMIE||AUSTRIA | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" |ACEMIZOLUM | |||
| ||ACEMIZ||COMPR||10 mg||LUPIN||INDIA | |||
|- | |||
| ||ACEMIZ||SUSPENSIE||5 mg/5|| LUPIN||INDIA | |||
|- | |||
| ||ASTEMISAN|| COMPR. ||10 mg||ZDRAVLJE|| YUGOSLAVIA | |||
|- | |||
| ||HISMANAL||COMPR.||10mg ||JANSEN||BELGIA | |||
|- | |||
| ||HISMANAL||SOL.INT.||1 mg/ml||JANSEN||BELGIA | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" | ATENOLOLUM | |||
|- | |||
| ||PRINORM ||COMIPR.|| 100 mg|| GALENIKA|| YUGOSLAVIA | |||
|- | |||
| ||SYNAROME|| COMPR.|| 100 mg|| FARAN||GRECIA | |||
|- | |||
| ||TENORMIN ||COMPR.|| 50 mg 100 mg ||ICI|| ANGLIA | |||
|- | |||
| ||VASCOTEN|| COMPR.||100 mg|| MEDOCHEMIE LIMASSOL|| CIPRU | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" ATRACURIUM | |||
|- | |||
| ||TRACRIUM|| FIOLE|| 2,5 ml 5 ml|| WELLCOME||ANGLIA | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" |AZATHIOPRINUM | |||
| ||AZAMUN|| COMPR.|| 50 mg|| LEIRAS|| FINLANDA | |||
|- | |||
|CE|| AZATHOPRINE|| COMPR.||. 50 mg|| LAB.. WOLFS||BELGIA | |||
|- | |||
| ||IMUPRIN ||COMPR.|| 50 mg|| REMEDICA||CIPRU | |||
|- | |||
| ||IMURAN|| FLAC. INJ.|| 50 mg|| WELLCOME ||ANGLIA | |||
|- | |||
| ||IMURAN|| COMPR.|| 50 mg|| WELLCOME ||ANGLIA | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" |BACLOFENUM | |||
|- | |||
| ||BACLOFEN ||COMPR.|| 10 mg 25 mg ||BERLIN CHEMIE AG|| GERMANIA | |||
|- | |||
| ||LIORESAI.|| COMPR. ||10 mg|| CIBA||ELVEȚIA | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" |BATROXOBIUM | |||
| RO|| VENOSTAT|| FIOLE|| 1 uk/1 ml|| BIOFARM ||ROMÂNIA | |||
|- | |||
|** ||colspan="5"|BECLOMETASONUM | |||
| ||ALDECIN INHALER ||SPRAY|| 10 mg ||SCHERING PLOUGH|| ELVEȚIA | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||