2.337 de modificări
Monitorul Oficial 77/1993: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 77/1993 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 12 septembrie 2011 14:21
, 12 septembrie 2011→Anexa nr. 2
Lgall (discuție | contribuții) |
Lgall (discuție | contribuții) |
||
Linia 604: | Linia 604: | ||
Pe lângă societățile comerciale cu capital de stat menționate, se arondează la F.P.P. II societățile comerciale cu capital de stat care au sediul în județele Bacău, Brăila, Botoșani, Galați, Iași, Neamț, Suceava, Tulcea, Vaslui, cu excepția celor care sunt prevăzute în anexele nr. 1, 3-5. | Pe lângă societățile comerciale cu capital de stat menționate, se arondează la F.P.P. II societățile comerciale cu capital de stat care au sediul în județele Bacău, Brăila, Botoșani, Galați, Iași, Neamț, Suceava, Tulcea, Vaslui, cu excepția celor care sunt prevăzute în anexele nr. 1, 3-5. | ||
'''Societăţi Comerciale din domeniul financiar-bancar-asigurări''' | |||
{| | |||
|J40/304/91 || ASIGURAREA ROMÂNEASCĂ - S.A. | |||
|- | |||
|J40/305/91 || ASTRA - S.A. SOCIETATE DE ASIGURARE-REASIGURARE | |||
|- | |||
|J40/306/91 || CAROM S.A. | |||
|- | |||
|J40/334/91 || BANCA ROMÂNĂ DE COMERȚ EXTERIOR – S.A. | |||
|- | |||
|J40/44/91 || BANCA AGRICOLĂ - S.A. | |||
|- | |||
|J40/608/91 || BANCA ROMÂNĂ PENTRU DEZVOLTARE – S.A. | |||
|- | |||
|J40/8799/92 || BANCA ROMÂNĂ DE EXPORT-IMPORT A ROMÂNIEI – S.A. | |||
|- | |||
|J40/90/91 || BANCA COMERCIALĂ ROMÂNĂ – S.A. | |||
|- | |||
|J40/9052/91 || BANC-POST - S.A. | |||
|} | |||
==== Anexa nr. 3 ==== |