Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 699: | Linia 699: | ||
|** ||colspan="5"| CALCII ET MAGNESII GLUTAMOLACTAS | |** ||colspan="5"| CALCII ET MAGNESII GLUTAMOLACTAS | ||
|- | |- | ||
| ||RO|| GLUTAMOLACTAS CA+MG||SOL.INJ. ||SICOMED || ROMÂNIA | | ||RO|| GLUTAMOLACTAS CA+MG||SOL.INJ. || ||SICOMED || ROMÂNIA | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5"| CALCITONINUM | |** ||colspan="5"| CALCITONINUM | ||
Linia 773: | Linia 773: | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5"|CEFACTORUM | |** ||colspan="5"|CEFACTORUM | ||
|- | |||
| ||CECIU||PULB.SUSP||125mg/5ml 250mg/5ml||LILLY||S.U.A. | | ||CECIU||PULB.SUSP||125mg/5ml 250mg/5ml||LILLY||S.U.A. | ||
|- | |- |