Monitorul Oficial 51/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Lgall (discuție | contribuții) |
Lgall (discuție | contribuții) |
||
Linia 289: | Linia 289: | ||
==== Anexa nr. 1 (privind articolul 7) ==== | ==== Anexa nr. 1 (privind articolul 7) ==== | ||
{| | |||
|colspan="3"| ''Benelux'' ||rowspan="279"| ||colspan="3"| ''Republica Federală Germania''||rowspan="279"| ||colspan="3"| ''Spania'' ||rowspan="279"| ||colspan="3"| ''Grecia'' ||rowspan="279"| ||colspan="3"| ''Italia'' ||rowspan="279"| ||colspan="3"| ''Textile - categoria 161'' | |||
|- | |||
| 1704 || 90 || 30 || 6205 || 90 || 10 || 1302 || 19 || 30 || 8407 || 29 || 10 || 0701 || 90 || 51 || || || | |||
|- | |||
| || 90 || 51 || 6206 || 90 || 10 || 1704 || 90 || 30 || || 29 || 30 || || || 59 || ''Marea Britanie'' || || | |||
|- | |||
| || 90 || 55 || 6403 || 40 || 00 || || 90 || 51 || || 33 || 10 || 2009 || 11 || 19 || 0701 || 90 || 51 | |||
|- | |||
| || 90 || 61 || || 91 || 13 || || 90 || 55 || || 34 || 10 || || 19 || 19 || || || 59 | |||
|- | |||
| || 90 || 65 || || 91 || 16 || || 90 || 61 || || 90 || 10 || 2205 || 90 || 10 || 0702 || 00 || 90 | |||
|- | |||
| || 90 || 71 || || 91 || 18 || || 90 || 65 || || 90 || 50 || 2208 || 10 || 10 || 0705 || 11 || 90 | |||
|- | |||
| || 90 || 75 || || 99 || 93 || || 90 || 71 || || 90 || 91 || || 10 || 91 || || 19 || 00 | |||
|- | |||
| || 90 || 81 || || 99 || 96 || || 90 || 75 || || 90 || 93 || || || 99 || || 29 || 00 | |||
|- | |||
| || 90 || 99 || || 99 || 98 || || 90 || 81 || 8408 || 10 || 10 || 2209 || 00 || 91 || 0708 || 20 || 10 | |||
|- | |||
| 1806 || 10 || 10 || 6902 || 10 || 00 || || 90 || 99 || || 10 || 21 || || || 99 || || || 90 | |||
|- | |||
| || 10 || 30 || 6912 || 00 || 90 || 2707 || 20 || 10 || || 10 || 25 || 2402 || 10 || 00 || 0712 || 10 || 00 | |||
|- | |||
| || 10 || 90 || 7202 || 41 || 10 || || 30 || 10 || || 20 || 10 || 2523 || 90 || 30 || 1105 || 10 || 00 | |||
|- | |||
| || 20 || 10 || 7214 || 10 || 00 || || 50 || 10 || || 20 || 31 || 2704 || 00 || 10 || 2005 || 20 || 10 | |||
|- | |||
| || 20 || 30 || 8901 || 10 || 90 || 3602 || 00 || 00 || || 90 || 29 || || || 90 || || || 90 | |||
|- | |||
| || 20 || 50 || || 20 || 90 || 3604 || 10 || 00 || || 90 || 31 || 2707 || 20 || 10 || 8528 || 20 || 20 | |||
|- | |||
| || 20 || 70 || || 30 || 90 || || 90 || 00 || 8702 || 10 || 11 || || 50 || 10 || || || 71 | |||
|- | |||
| || 90 || 11 || || 90 || 91 || 3902 || 20 || 00 || || 10 || 19 || || 50 || 99 || || || 73 | |||
|- | |||
| || 90 || 60 || || 90 || 99 || 3904 || 30 || 00 || || 10 || 91 || || 60 || 90 || || || 79 | |||
|- | |||
| || 90 || 70 || 8902 || 00 || 90 || 3905 || 20 || 00 || || 90 || 19 || 2815 || 11 || 00 || || || 91 | |||
|- | |||
| || 90 || 90 || 9025 || 11 || 91 || 3906 || 10 || 00 || || 90 || 31 || || 12 || 00 || || || 99 | |||
|- | |||
| 1901 || 10 || 00 || 9503 || 30 || 10 || || 90 || 00 || || 90 || 39 || 2814 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 90 || 90 || || 49 || 10 || 3912 || 11 || 00 || 8703 || 10 || 10 || || 90 || 00 || || || | |||
|- | |||
| 1904 || 10 || 10 || || 60 || 10 || || 12 || 00 || || 21 || 10 || 2833 || 22 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 10 || 30 || || 90 || 99 || || 20 || 11 || || 21 || 90 || || 23 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 10 || 90 || || || || || 20 || 19 || || 22 || 10 || || 30 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || 90 || 10 || || || || || 31 || 00 || || 22 || 90 || 2840 || 30 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 90 || 90 || || || || || 39 || 10 || || 23 || 10 || 2849 || 90 || 90 || || || | |||
|- | |||
| 6911 || 10 || 00 || || || || || 39 || 90 || || 23 || 90 || 2903 || 11 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 90 || 00 || || || || || 90 || 10 || || 24 || 10 || || 21 || 00 || || || | |||
|- | |||
| 7010 || 90 || 21 || || || || || 90 || 90 || || 24 || 90 || || 22 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 90 || 99 || || || || 3914 || 00 || 00 || || 31 || 10 || || 23 || 00 || || || | |||
|- | |||
| 7017 || 20 || 00 || || || || 3916 || 90 || 90 || || 31 || 90 || || 29 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 90 || 00 || || || || 3917 || 29 || 19 || || 32 || 10 || || 30 || 10 || || || | |||
|- | |||
| 7905 || 00 || 11 || || || || || 32 || 51 || || 32 || 90 || || || 31 || || || | |||
|- | |||
| || 00 || 19 || || || || || 39 || 19 || || 33 || 10 || || || 39 || || || | |||
|- | |||
| || 00 || 90 || || || || 3920 || 20 || 71 || || 33 || 90 || || 61 || 00 || || || | |||
|- | |||
| 8501 || 20 || 10 || || || || || 30 || 00 || || 90 || 90 || || 62 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 31 || 10 || || || || || 51 || 00 || 8707 || 10 || 10 || || 69 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 32 || 10 || || || || || 59 || 00 || || 10 || 90 || 2905 || 12 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 33 || 10 || || || || || 71 || 90 || || 90 || 10 || || 22 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || 40 || 10 || || || || || 72 || 00 || || 90 || 90 || || 22 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || 51 || 90 || || || || || 73 || 10 ||colspan="3"| ''Irlanda'' || || 50 || 30 || || || | |||
|- | |||
| || 52 || 10 || || || || || 73 || 50 || 0702 || 00 || 10 || 2907 || 22 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || 52 || 91 || || || || || 73 || 90 || 9404 || 10 || 00 || || 23 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || 52 || 93 || || || || || 79 || 00 || || 21 || 00 || || 29 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || 52 || 99 || || || || || 91 || 00 || || 90 || 90 || 2912 || 12 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 53 || 10 || || || || 3921 || 11 || 00 || || || || || 50 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 53 || 91 || || || || || 14 || 00 || || || || || 60 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || 53 || 99 || || || || 4420 || 90 || 11 || || || || 2914 || 11 || 00 || || || | |||
|- | |||
| 9605 || 00 || 00 || || || || || 90 || 19 || || || || 2917 || 14 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || 7202 || 60 || 00 || || || || 2918 || 14 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || 7207 || 19 || 39 || || || || || 29 || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || 7304 || 31 || 10 || || || || || 29 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 39 || 20 || || || || || 30 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 41 || 10 || || || || 2931 || 00 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 49 || 30 || || || || 2933 || 11 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 51 || 30 || || || || || 90 || 70 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 59 || 50 || || || || 2934 || 90 || 50 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 90 || 10 || || || || || || 80 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || 7306 || 30 || 10 || || || || 3006 || 40 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 40 || 10 || || || || || 60 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 50 || 10 || || || || 3105 || 40 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 60 || 10 || || || || || 60 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || 7312 || 10 || 10 || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 90 || 10 || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || 8452 || 40 || 00 || || || || || || 91 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || 8546 || 10 || 00 || || || || || || 99 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 20 || 91 || || || || 3206 || 10 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 20 || 99 || || || || || 20 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 90 || 10 || || || || || 30 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 90 || 90 || || || || || 41 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || 8701 || 20 || 10 || || || || || 43 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || 20 || 90 || || || || || 50 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3403 || 19 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3410 || 35 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 39 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3602 || 00 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3603 || 00 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3604 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3606 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3703 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 20 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3704 || 00 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3801 || 20 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3803 || 00 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3805 || 90 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3808 || 20 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3809 || 99 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3811 || 11 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 19 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 21 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 29 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3812 || 30 || 20 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 80 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3815 || 11 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 12 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 19 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3816 || 00 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3818 || 00 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3819 || 00 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3823 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 60 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 20 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 40 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 60 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 81 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 85 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 95 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3912 || 11 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 12 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 31 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 39 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3920 || 72 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 73 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 50 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 3921 || 14 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4002 || 99 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4005 || 20 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4012 || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4104 || 39 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4407 || 99 || 31 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 39 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4501 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4802 || 20 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4804 || 39 || 91 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 4805 || 60 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 6401 || 10 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 6402 || 30 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 99 || 93 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 96 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 98 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 6403 || 91 || 13 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 16 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 18 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 93 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 96 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 98 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 99 || 33 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 36 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 38 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 93 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 96 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 98 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 6404 || 20 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 6904 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 6907 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 91 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 93 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 99 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 6908 || 90 || 11 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7207 || 19 || 39 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7211 || 30 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 49 || 99 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7212 || 10 || 99 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 21 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 29 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 30 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 50 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 85 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 60 || 93 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7215 || 20 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7216 || 90 || 91 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7303 || 00 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7304 || 31 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 39 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 20 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 41 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 49 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 51 || 11 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 59 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 31 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 50 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7306 || 30 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 40 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 50 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 60 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7312 || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7604 || 10 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 10 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 21 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 29 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 29 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7605 || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7606 || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7607 || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7608 || 10 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 91 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 99 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 20 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 91 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7609 || 00 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7903 || 90 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7904 || 00 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7905 || 00 || 11 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 19 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7906 || 00 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 7907 || 90 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8104 || 11 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 19 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8110 || 00 || 11 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8407 || 10 || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 21 || 11 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 19 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 91 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 99 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 29 || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 50 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 70 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8408 || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8443 || 12 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 21 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8443 || 29 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 30 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 40 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 60 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8452 || 40 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8469 || 29 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 39 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8543 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 80 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8546 || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8705 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 40 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8706 || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8707 || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8708 || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8710 || 00 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 8714 || 20 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 91 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 92 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 93 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 94 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 95 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 96 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 99 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 50 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || 9306 || 10 || 00 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 29 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 50 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 30 || 30 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 95 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 99 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || 90 || 10 || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || || || 90 || || || | |||
|} |