Monitorul Oficial 116/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 954: | Linia 954: | ||
|Franța||85.175||851,75 | |Franța||85.175||851,75 | ||
|- | |- | ||
|Republica Federală a Germaniei||85.175||851,75 | |Republica Federală a Germaniei||85.175||851,75 | ||
|- | |- | ||
|Grecia|| | |Grecia||6.500||65 | ||
|- | |||
|Irlanda||3.000||30 | |||
|- | |||
|Italia||85.175||851,75 | |||
|- | |||
|Luxemburg||2.000||20 | |||
|- | |||
|Olanda||24.800||248 | |||
|- | |||
|Portugalia||4.200||42 | |||
|- | |||
|Spania||34.000||340 | |||
|- | |||
|Marea Britanie||85.175||851,75 | |||
|- | |||
|b)Comunitatea|| 30.000||300 | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |