112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 165: | Linia 165: | ||
|RO|| TROMBOSTOP|| COMPR.|| 2 mg ||TERAPIA|| ROMÂNIA | |RO|| TROMBOSTOP|| COMPR.|| 2 mg ||TERAPIA|| ROMÂNIA | ||
|- | |- | ||
|**||ACETYLCYSTEINUM MUCOSOLVIN|| FIOLE|| | |**||ACETYLCYSTEINUM MUCOSOLVIN|| FIOLE||400 mg/2ml ||BERLIN CHEMIE AG|| GERMANIA | ||
|- | |- | ||
Linia 178: | Linia 178: | ||
| || SIRAN LONG || COMPR.EFF.|| 600 mg ||TEMMLER PHARMA|| GERMANIA | | || SIRAN LONG || COMPR.EFF.|| 600 mg ||TEMMLER PHARMA|| GERMANIA | ||
|- | |- | ||
| || SIRAN 100 SIRAN 200||PULB.SUSP. 100 mg 200 mg ||TEMMLER PHARMA|| GERMANIA | | || SIRAN 100 SIRAN 200||PULB.SUSP.|| 100 mg 200 mg ||TEMMLER PHARMA|| GERMANIA | ||
|- | |- | ||
| ||ACETYLCYSTEIN 100 VON CT || GRANULE ||100 mg||C.T ARZNEIMITTEL|| GERMANIA | | ||ACETYLCYSTEIN 100 VON CT || GRANULE ||100 mg||C.T ARZNEIMITTEL|| GERMANIA | ||
|- | |- | ||
| ||ACETYLCYSTEIN 200 VON CT || GRANULE ||200 mg||C.T ARZNEIMITTEL|| GERMANIA | | ||ACETYLCYSTEIN 200 VON CT || GRANULE ||200 mg||C.T ARZNEIMITTEL|| GERMANIA | ||
|- | |||
| **|| ACIDUM ASPARTICUM(K MG) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Galium Main. | Galium Main. | ||
ASPARAGXNAT soI. PERR. 2280 mg 1674 mg/1 Berlin | ASPARAGXNAT soI. PERR. 2280 mg 1674 mg/1 Berlin |