112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 231: | Linia 231: | ||
|- | |- | ||
|RO||DIAMALIN||DRAJEURI||25 mg||SINDAN||ROMÂNIA | |RO||DIAMALIN||DRAJEURI||25 mg||SINDAN||ROMÂNIA | ||
|- | |||
|** ||colspan="5" |ACIDUM VALPROICUM | |||
|- | |||
| ||CONVULEX||CAPS.||150 mg-300mg||GEROT||AUSTRIA | |||
|- | |||
| ||DEPAKINE|| DRAJEURI|| 200 mg-500mg|| LABAZ||FRANȚA | |||
|- | |||
| ||DEPAKINE ||SIROP|| 5/mg/ml|| LABAZ||FRANȚA | |||
|- | |||
| ||DEPAKINE CHRONO 300-500 ||COMPR.FILM.|| 300 mg-500 mg|| LABAZ||FRANȚA | |||
|- | |||
| || PETILIN||DRAJEURI||200 mg-500mg||REMEDICA||CIPRU | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" |ACYCLOVIRUM | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
ACIKLOVIR con/IPR. zoo mg zDRAVL.IE YUGosI.AV1A | ACIKLOVIR con/IPR. zoo mg zDRAVL.IE YUGosI.AV1A | ||
ACIKLOVIR Cremă sa mg/I g ZDRAVLIE YUGosI.AvIA | ACIKLOVIR Cremă sa mg/I g ZDRAVLIE YUGosI.AvIA |