3.484 de modificări
Monitorul Oficial 116/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa A
Linia 942: | Linia 942: | ||
!Capitalul subscris (în milioane ECU) | !Capitalul subscris (în milioane ECU) | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |A. ||Comunitățile Europene|| || || | ||
|colspan="4"| | |- | ||
|rowspan="14"| | |||
|rowspan="12"|a) | |||
|Belgia | |||
|22.800 | |||
|228 | |||
|- | |||
|Danemarca||12.000||120 | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|colspan="3"| | |colspan="3"| | ||
|- | |- | ||
| | |||
|rowspan="12"|a) | |rowspan="12"|a) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Daneninrctx 12000 120 | Daneninrctx 12000 120 |