1.150 de modificări
Ajutor pentru corectură: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Semnături
Linia 197: | Linia 197: | ||
|<nowiki>{{SemnLege|dataSenat=3 iulie 1990|presSenat=academician Alexandru Bîrlădeanu|dataAd=5 iulie 1990|presAd=Marțian Dan|numeLege=Legea privind bugetul Parlamentului României|presRom=Ion Iliescu|dataPres=13 iulie 1990|nrLege=3}}</nowiki> | |<nowiki>{{SemnLege|dataSenat=3 iulie 1990|presSenat=academician Alexandru Bîrlădeanu|dataAd=5 iulie 1990|presAd=Marțian Dan|numeLege=Legea privind bugetul Parlamentului României|presRom=Ion Iliescu|dataPres=13 iulie 1990|nrLege=3}}</nowiki> | ||
|{{SemnLege|dataSenat=3 iulie 1990|presSenat=academician Alexandru Bîrlădeanu|dataAd=5 iulie 1990|presAd=Marțian Dan|numeLege=Legea privind bugetul Parlamentului României|presRom=Ion Iliescu|dataPres=13 iulie 1990|nrLege=3}} | |{{SemnLege|dataSenat=3 iulie 1990|presSenat=academician Alexandru Bîrlădeanu|dataAd=5 iulie 1990|presAd=Marțian Dan|numeLege=Legea privind bugetul Parlamentului României|presRom=Ion Iliescu|dataPres=13 iulie 1990|nrLege=3}} | ||
|- | |||
|<nowiki>{{SemnPsPad|academician Alexandru Bîrlădeanu|Marțian Dan|București|11 iulie 1990|1}}</nowiki> | |||
|{{SemnPsPad|academician Alexandru Bîrlădeanu|Marțian Dan|București|11 iulie 1990|1}} | |||
|} | |} | ||