1.680 de modificări
Monitorul Oficial 100/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 100/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 7 aprilie 2011 06:57
, 7 aprilie 2011→Anexa 2
Linia 323: | Linia 323: | ||
!Pasiv rezultat în urma inventarierii și evaluării | !Pasiv rezultat în urma inventarierii și evaluării | ||
!Diferențe (+-) | !Diferențe (+-) | ||
|- | |||
|A | |||
|B | |||
|C | |||
|1 | |||
|2 | |||
|3 | |||
|A | |||
|B | |||
|C | |||
|1 | |||
|2 | |||
|3 | |||
|} | |||