3.484 de modificări
Monitorul Oficial 116/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 116/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 20 aprilie 2011 14:08
, 20 aprilie 2011→Anexa A
Linia 941: | Linia 941: | ||
|Capitalul subscris (în milioane ECU) | |Capitalul subscris (în milioane ECU) | ||
|- | |- | ||
|A | |A. | ||
|Comunitățile Europene | |||
|colspan="3"| | |||
|- | |||
|rowspan="14"| | |||
|rowspan="12"|a) | |||
|Belgia | |||
|22800 | |||
|229. | |||
|- | |||
Daneninrctx 12000 120 | Daneninrctx 12000 120 | ||
Frânta 85175 851,75 | Frânta 85175 851,75 |