3.484 de modificări
Monitorul Oficial 116/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa A
Linia 952: | Linia 952: | ||
|Danemarca||12.000||120 | |Danemarca||12.000||120 | ||
|- | |- | ||
|Franța||85.175||851,75 | |||
|- | |||
| | |||
|Republica Federală a Germaniei||85.175||851,75 | |||
|- | |||
|Grecia||6500||65 | |||
|- | |||
|Irlanda||3000||30 | |||
| | |||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|colspan="3"| | |colspan="3"| |