3.484 de modificări
Monitorul Oficial 116/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa A
Linia 981: | Linia 981: | ||
|rowspan="11"|Alte țări europene"" | |rowspan="11"|Alte țări europene"" | ||
|Austria||22.800||228 | |Austria||22.800||228 | ||
|- | |||
|Cipru||1.000||1 | |||
|- | |||
|} | |} |