1.680 de modificări
Monitorul Oficial 132bis/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 132bis/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 22 aprilie 2011 10:23
, 22 aprilie 2011→Anexa nr. 4
Linia 401: | Linia 401: | ||
|1650 + 60% | |1650 + 60% | ||
|din diferența ce depășește 9000 | |din diferența ce depășește 9000 | ||
|- | |||
|Peste 10.000 | |Peste 10.000 | ||
|2250 + 70% | |2250 + 70% |