1.680 de modificări
Monitorul Oficial 155/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa Nr. 3 B
Linia 983: | Linia 983: | ||
{| | {| | ||
!Nr crt | !Nr.crt | ||
!Denumirea subunității | !Denumirea subunității | ||
!Sediul (localitatea) | !Sediul (localitatea) | ||
|- | |- | ||
|1. | |1. | ||
|Direcția de telecomunicații Alba | |Direcția de telecomunicații Alba | ||
|Alba | |Alba lulia | ||
|- | |- | ||
|2.Direcția de telecomunicații Arad | |2. | ||
|Direcția de telecomunicații Arad | |||
|Arad | |Arad | ||
|- | |- | ||
|3. | |3. | ||
|Direcția de telecomunicații Argeș | |Direcția de telecomunicații Argeș | ||
|Pitești | |Pitești | ||
|- | |- | ||
|4. | |4. | ||
|Direcția de telecomunicații Bacău | |Direcția de telecomunicații Bacău | ||
| | |Bacău | ||
|- | |- | ||
|5. | |5. | ||
|Direcția de telecomunicații Bihor | |Direcția de telecomunicații Bihor | ||
|Oradea | |Oradea | ||
|- | |- | ||
|6. | |6. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Bistrița-Năsăud | ||
| | |Bistrița | ||
|- | |- | ||
|7. | |7. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Botoșani | ||
| | |Botoșani | ||
|- | |- | ||
|8. | |8. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Brașov | ||
| | |Brașov | ||
|- | |- | ||
|9. | |9. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Brăila | ||
| | |Brăila | ||
|- | |- | ||
|10. | |10. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Buzău | ||
| | |Buzău | ||
|- | |- | ||
|11. | |11. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Caraș-Severin | ||
| | |Reșița | ||
|- | |- | ||
|12. | |12. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Călărași | ||
| | |Călărași | ||
|- | |- | ||
|13. | |13. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Cluj | ||
| | |Cluj-Napoca | ||
|- | |- | ||
|14. | |14. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Constanța | ||
| | |Constanța | ||
|- | |- | ||
15. | |15. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Covasna | ||
| | |Sfîntu Gheorghe | ||
|- | |- | ||
16. | |16. | ||
|Direcția de telecomunicații | |Direcția de telecomunicații Dîmbovița | ||
| | |Tîrgoviște | ||
|- | |- | ||
|17. | |17. | ||
|Direcția de telecomunicații Dolj | |||
|Craiova | |||
|- | |||
|18. | |||
|Direcția de telecomunicații Galați | |||
|Galați | |||
|- | |||
|19 | |||
|Direcția de telecomunicații Giurgiu | |||
|Giurgiu | |||
|- | |||
|20. | |||
|Direcția de telecomunicații Gorj | |||
|Tîrgu Jiu | |||
|- | |||
|21. | |||
|Direcția de telecomunicații Harghita | |||
|Miercurea-Ciuc | |||
|- | |||
|22. | |||
|Direcția de telecomunicații Hunedoara | |||
|Deva | |||
|- | |||
|23. | |||
|Direcția de telecomunicații Ialomița | |||
|Slobozia | |||
|- | |||
|24. | |||
|Direcția de telecomunicații Iași | |||
22. Direcția de telecomunicații Hunedoara | |Iași | ||
23. Direcția de telecomunicații Ialomița | |- | ||
24. Direcția de telecomunicații Iași | |25. | ||
25. Direcția de telecomunicații Maramureș | |Direcția de telecomunicații Maramureș | ||
26. Direcția de telecomunicații Drobeta-Turnu | |Baia Mare | ||
27. Direcția de telecomunicații Mureș | |- | ||
28. Direcția de telecomunicații Neamț | |26. | ||
29. Direcția de telecomunicații Olt | |Direcția de telecomunicații Mehedinți | ||
30. Direcția de telecomunicații Prahova | |Drobeta-Turnu Severin | ||
31. Direcția de telecomunicații Satu Mare | |- | ||
32. Direcția de telecomunicații Sălaj | |27. | ||
33. Direcția de telecomunicații Sibiu | |Direcția de telecomunicații Mureș | ||
|Târgu Mureș | |||
|- | |||
|28. | |||
|Direcția de telecomunicații Neamț | |||
|Piatra-Neamț | |||
|- | |||
|29. | |||
|Direcția de telecomunicații Olt | |||
|Slatina | |||
|- | |||
|30. | |||
|Direcția de telecomunicații Prahova | |||
35. Direcția de telecomunicații Teleorman | |Ploiești | ||
36. Direcția de telecomunicații Tulcea | |- | ||
37. Direcția de telecomunicații Timiș | |31. | ||
|Direcția de telecomunicații Satu Mare | |||
39. Direcția de telecomunicații Vîlcea | |Satu Mare | ||
40. Direcția de telecomunicații Vrancea | |- | ||
41. Direcția de telecomunicații a municipiului București | |32. | ||
|Direcția de telecomunicații Sălaj | |||
|Zalău | |||
|- | |||
|33. | |||
42. Baza de aprovizionare tehnico- | |Direcția de telecomunicații Sibiu | ||
43. Centrul de calcul | |Sibiu | ||
|- | |||
|34. | |||
|Direcția de telecomunicații Suceava | |||
|Suceava | |||
|- | |||
|35. | |||
|Direcția de telecomunicații Teleorman | |||
|Alexandria | |||
|- | |||
|36. | |||
|Direcția de telecomunicații Tulcea | |||
|Tulcea | |||
|- | |||
|37. | |||
|Direcția de telecomunicații Timiș | |||
|Timișoara | |||
|- | |||
|38. | |||
|Direcția de telecomunicații Vaslui | |||
|Vaslui | |||
|- | |||
|39. | |||
|Direcția de telecomunicații Vîlcea | |||
|Rîmnicu Vîlcea | |||
|- | |||
|40. | |||
|Direcția de telecomunicații Vrancea | |||
|Focșani | |||
|- | |||
|41. | |||
|Direcția de telecomunicații a municipiului București | |||
|București | |||
|- | |||
|42. | |||
|Baza de aprovizionare tehnico-materiala pentru activitatea de poștă și telecomunicații București | |||
|București | |||
|- | |||
|43. | |||
|Centrul de calcul electronic pentru telecomunicații București | |||
|București | |||
|} | |||
==== Anexa Nr. 4 A ==== | ==== Anexa Nr. 4 A ==== |