2.337 de modificări
Monitorul Oficial 157/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexă
Lgall (discuție | contribuții) |
Lgall (discuție | contribuții) (→Anexă) |
||
Linia 700: | Linia 700: | ||
|- | |- | ||
|style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;"| '''VII. Număr de logopezi în centrele de corectare a vorbirii''' ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" align="right"| 440 | |style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;"| '''VII. Număr de logopezi în centrele de corectare a vorbirii''' ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" align="right"| 440 | ||
|} | |||
{|style="border:2px solid #FFFFFF;" | |||
|- | |||
|style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" width="300"| '''VIII. Învăţământ liceal''' ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF; border-left:2px solid #FFFFFF;" align="right"| ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" align="right"| | |||
|- | |||
|style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" width="200"| (număr de elevi) ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-left:2px solid #FFFFFF;" align="right"| Clasa a IX-a ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; " align="right"| Clasa a XI-a | |||
|- | |||
|style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" width="200"| - învăţământ de zi ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF; border-left:2px solid #FFFFFF;" align="right"| 177.000 ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" align="right"| 158.000 | |||
|- | |||
|style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" width="200"| - învăţământ seral ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF; border-left:2px solid #FFFFFF;" align="right"| 5.000 ||style="border-right:2px solid #FFFFFF; border-bottom:2px solid #FFFFFF;" align="right"| 55.000 | |||
|} | |} |