2.337 de modificări
Monitorul Oficial 163/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Lgall (discuție | contribuții) |
Lgall (discuție | contribuții) |
||
Linia 992: | Linia 992: | ||
|<center> 9.</center> || Consultant juridic gr. V ||<center> S </center>||<center> 11.550 </center>||<center> 11.900 </center>||<center> 12.300 </center>||<center> - </center>||<center> 2 ani cu examen de definitivat sau, după caz, 5 ani în alte funcţii de specialitate</center> | |<center> 9.</center> || Consultant juridic gr. V ||<center> S </center>||<center> 11.550 </center>||<center> 11.900 </center>||<center> 12.300 </center>||<center> - </center>||<center> 2 ani cu examen de definitivat sau, după caz, 5 ani în alte funcţii de specialitate</center> | ||
|} | |} | ||
{| | |||
|width="20"|<center> Nr. crt. </center>||width="300"|<center> Funcţia </center>|| ||<center> Indemnizaţia de conducere<br/>- lei - </center> | |||
|- | |||
| ||<center> '''D. Funcţii de conducere''' </center> || | |||
|- | |||
| 10. || Consultant juridic şef || <center>Salariul de bază corespunzător funcţiei de execuţie </center>||<center> Indemnizaţia de conduceremaximă 2.900 </center> | |||
|} | |||
==== Anexa nr. 2 ==== |