3.484 de modificări
Monitorul Oficial 168/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa 1
Linia 286: | Linia 286: | ||
|1. Importuri de piese de schimb și echipamente || ||100% din cheltuielile străine | |1. Importuri de piese de schimb și echipamente || ||100% din cheltuielile străine | ||
|- | |- | ||
|(a) (i) Partea A (1) (i) a proiectului||26.000.000|| | |(a) (i) Partea A (1) (i) a proiectului||26.000.000||„ | ||
|- | |- | ||
|(ii) Partea A (1) (ii) a proiectului ||9.000.000|| | |(ii) Partea A (1) (ii) a proiectului ||9.000.000||„ | ||
|- | |- | ||
|(b) Partea A (2) a proiectului ||22.800.000 || | |(b) Partea A (2) a proiectului ||22.800.000 ||„ | ||
|- | |- | ||
|(c) Partea A (3) a proiectului ||26.600.000 ||„ | |||
|-„ | |||
|(d) (i) Partea A (4) (i)a proiectului||26.800.000||" | |(d) (i) Partea A (4) (i)a proiectului||26.800.000||" | ||
|- | |- | ||
|(ii) Partea A (4) (ii)a proiectului|| 2.600.000|| | |(ii) Partea A (4) (ii)a proiectului|| 2.600.000||„ | ||
|- | |- | ||
|(iii) Partea A (4) (iii)a proiectului||1.700.000|| | |(iii) Partea A (4) (iii)a proiectului||1.700.000||„ | ||
|- | |- | ||
|(iv) Partea A (4) (iv)a proiectului||3.900.000 || | |(iv) Partea A (4) (iv)a proiectului||3.900.000 || „ | ||
|- | |- | ||
|(e) Partea A (5) a proiectului ||6.800.000|| | |(e) Partea A (5) a proiectului ||6.800.000|| |