1.680 de modificări
Monitorul Oficial 182/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexă
(→Anexă) |
(→Anexă) |
||
Linia 448: | Linia 448: | ||
|colspan="2"|IV|| ||6.600||6.850||7.100 ||7.350 | |colspan="2"|IV|| ||6.600||6.850||7.100 ||7.350 | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|V || ||5.700||5.900||6.100 ||6.350 | |colspan="2"|V || ||5.700||5.900||6.100||6.350 | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|VI || ||4.900||5.100||5.300||5.500 | |colspan="2"|VI || ||4.900||5.100||5.300||5.500 | ||
Linia 554: | Linia 554: | ||
|colspan="2"|II|| ||6.850||7.100||7.350||7.650 | |colspan="2"|II|| ||6.850||7.100||7.350||7.650 | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|III|| ||5.900||6.100||6.350 ||6.600 | |colspan="2"|III|| ||5.900||6.100||6.350||6.600 | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|IV || ||5.100||5.300||5.500||5.700 | |colspan="2"|IV || ||5.100||5.300||5.500||5.700 | ||
Linia 589: | Linia 589: | ||
|- | |- | ||
|18.||Operator | |18.||Operator | ||
|colspan="5"| | |||
|- | |||
|colspan="2"|I||M ||4.600 4.750 4.900 5.100 | |||
|- | |||
|colspan="2"|II|| ||4.000 4.150 4.300 4.450 | |||
|- | |||
|colspan="2"|debutant|| ||3.850||-||-||- | |||
|- | |||
|19.|| Laborant foto, retușor foto, fotograf | |19.|| Laborant foto, retușor foto, fotograf | ||
|colspan="5"| | |||
|- | |||
|colspan="2"|I||M ||5.900||6.100||6.350||6.600 | |||
|- | |||
|colspan="2"|II|| ||5.100||5.300||5.500||5.700 | |||
|20.||Supraveghetor muzeu, | |- | ||
|colspan="2"|III|| ||4.450||4.800||4.750||4.990 | |||
|- | |||
|colspan="2"|IV|| ||3.850||4.000||4.150||4.300 | |||
|- | |||
|colspan="2"|debutant|| ||3.700||-||-||- | |||
|- | |||
|20.||Supraveghetor muzeu, mânuitor carte | |||
|colspan="5"| | |||
|- | |||
|colspan="2"|I|| ||4.450||4.800||4.750||4.990 | |||
|- | |||
|colspan="2"|II|| ||3.850||4.000||4.150||4.300 | |||
|- | |||
|colspan="2"|III|| ||3.250||3.400||3.550||3.700 | |||
|- | |||
|colspan="2"|debutant|| ||3.150||-||-||- | |||
|} | |||
'''III. Funcții de conducere''' | '''III. Funcții de conducere''' |