292 de modificări
Monitorul Oficial 188/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa Nr. 3
Linia 344: | Linia 344: | ||
|- | |- | ||
|<center>Mai mult de 3 ani, dar nu mai mult de 5 ani înainte de scadenţă</center> || width="360"|<center>0,35</center> | |<center>Mai mult de 3 ani, dar nu mai mult de 5 ani înainte de scadenţă</center> || width="360"|<center>0,35</center> | ||
|- | |||
|<center>Mai mult de 6 ani, dar nu mai mult de 11 ani înainte de scadenţă/center> || width="360" |<center>0,65</center> | |||
|- | |||
|<center>Mai mult de 11 ani, dar nu mai mult de 15 ani înainte de scadenţă</center> || width="360" | <center>0,88</center> | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
0,12 | 0,12 | ||