1.680 de modificări
Monitorul Oficial 210/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Fără descriere a modificării |
|||
Linia 64: | Linia 64: | ||
| Total||||26,000.0||15,545.7||1,726.6||4.135,0||387.2||4,205.5 | | Total||||26,000.0||15,545.7||1,726.6||4.135,0||387.2||4,205.5 | ||
|- | |- | ||
| | | ||0||1||2||3||4||5||6 | ||
|- | |- | ||
| | | Total||||26.000,0||15.545,7||1.726,6||4.135,0||387,2||4.205,5 | ||
|- | |- | ||
| | | 1.||Alba||316,4||192,8||-||123,6||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 2.||Arad||203,7||48,5||82,0||-||-||73,2 | ||
|- | |- | ||
| | | 3.||Argeș||331,4||146,0||28,7||45,1||-||111,6 | ||
|- | |- | ||
| | | 4.||Bacău||181,6||102,6||||79,0||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 5.||Bihor||1.000,0||522,9||100,0||185,0||-||192,1 | ||
|- | |- | ||
| | | 6.||Bistrița-Năsăud||40,0||40,0||-||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 7,||Botoșani||398,3||234,3||-||-||-||164,0 | ||
|- | |- | ||
| | | 8.||Brașov||250,8||-||39,8||196,0||-||15,0 | ||
|- | |- | ||
| | | 8.||Brăila||599,3||143,7||455,6||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 10.||Buzău||238,0||156,1||3,0||-||-||79,9 | ||
|- | |- | ||
| | | 11.||Caraș-Severin||635,0||265,0||68,3||41,5||-||260,2 | ||
|- | |- | ||
| | | 12.||Călărași||693,0||207,0||80,0||-||-||406,0 | ||
|- | |- | ||
| | | 13.||Cluj||867,5||419,4||50,0||184,0||20,0||194,1 | ||
|- | |- | ||
| | | 14.||Constanța||1,000,0||410,6||207,1||179,6||-||202,7 | ||
|- | |- | ||
| | | 15.||Covasna||249,0||119,0||-||-||-||130,0 | ||
|- | |- | ||
| | | 16||Dâmbovița||305,0||124,0||10,0||80,0||20,0||71,0 | ||
|- | |- | ||
| | | 17.||Dolj||800,0||720,0||-||80,0||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 18.||Galaţi||800,0||700,0||-||-||-||100 | ||
|- | |- | ||
| | | 19,||Giurgiu||380,0||233,0||147,0||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 20.||Gorj||252,0||232,0||||20,0||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 21.||Harghita||101,0||95,0||-||-||-||6 | ||
|- | |- | ||
| | | 22.||Hunedoara||412,0||236,8||-||82,1||-||93,1 | ||
|- | |- | ||
| | | 23.||Ialomița||540,0||540,0||-||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 24.||Iași||300,0||-||-||300,0||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 25,||Maramureș||759,0||522,0||-||-||-||237 | ||
|- | |- | ||
| | | 26.||Mehedinți||75,2||66,2||9,0||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 27.||Mureș||350,5||195,1||114,7||-||-||40,7 | ||
|- | |- | ||
| | | 28.||Neamț||282,3||282,3||-||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 29.||Olt||700,0||549,7||31,0||119,3||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 30.||Prahova||371,0||176,0||-||195,0||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 31.||Satu Mare||413,3||115,1||-||23,3||-||274,9 | ||
|- | |- | ||
| | | 32.||Sălaj||358,2||344,7||-||13,5||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 33.||Sibiu||600,0||600,0||-r-||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 34.||Suceava||284,0||183,0||-||65,0||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 35.||Teleorman||416,3||340,4||-||30,0||-||45,7 | ||
|- | |- | ||
| | | 36,||Timiş||992,0||291,9||-||350,0||-||350,1 | ||
|- | |- | ||
| | | 37.||Tulcea||157,2||112,0||-||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 38.||Vaslui||606,7||275,0||131,7||200,0||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | 39.||Vâlcea||942,2||942,2||-||-||-||- | ||
|- | |- | ||
| 42||Sectorul agricol Ilfov||184 | | 40.||Vrancea||141,0||80,0||-||43,0||-||- | ||
|- | |||
| 41.||Municipiul Bucureşti||7,508,1||4,437,4||128,7||1,500,0||302||1140 | |||
|- | |||
| 42.||Sectorul agricol Ilfov||184,0||144,0||40,0||-||-||- | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
==== Anexa nr. 1/1 ==== | ==== Anexa nr. 1/1 ==== | ||