3.484 de modificări
Monitorul Oficial 210/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 210/1992 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 10 august 2011 15:48
, 10 august 2011→Anexa nr. 1/8
Linia 937: | Linia 937: | ||
| rest de executat | | rest de executat | ||
|- | |- | ||
| Total | | Total | ||
| 283,8 | | 283,8 | ||
| 16,9 | | 16,9 | ||
| 266,9 | | 266,9 | ||
| 350,8 | | 350,8 | ||
|- | |||
|din care: | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Stații de epurare | | Stații de epurare |