3.484 de modificări
Monitorul Oficial 210/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 210/1992 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 10 august 2011 15:54
, 10 august 2011→Anexa nr. 1/3
Linia 409: | Linia 409: | ||
| rest de executat | | rest de executat | ||
|- | |- | ||
| Total | | Total | ||
| 1.221,0 | | 1.221,0 | ||
| 297,0 | | 297,0 | ||
| 924,0 | | 924,0 | ||
| 331,4 | | 331,4 | ||
|- | |||
|din care: | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Alimentări cu apă | | Alimentări cu apă |