1.150 de modificări
Monitorul Oficial 25-26/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 25-26/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 29 martie 2012 14:22
, 29 martie 2012→Anexa Nr. 6
Linia 350: | Linia 350: | ||
|- | |- | ||
| Djebel || kg || 67,00 || 58,00 || 46,00 || 32,00 || 14,00 | | Djebel || kg || 67,00 || 58,00 || 46,00 || 32,00 || 14,00 | ||
|- | |||
| Molovata || kg || 59,00 || 49,00 || 38,00 || 23,00 || 13,00 | | Molovata || kg || 59,00 || 49,00 || 38,00 || 23,00 || 13,00 | ||
|- | |||
| Virginia uscat la căldură artificială || kg || 50,00 || 44,00 || 35,00 || 20,00 || 9,00 | | Virginia uscat la căldură artificială || kg || 50,00 || 44,00 || 35,00 || 20,00 || 9,00 | ||
|- | |||
| Ghimpați || kg || - || 42,00 || 34,00 || 20,00 || 9,00 | | Ghimpați || kg || - || 42,00 || 34,00 || 20,00 || 9,00 | ||
|- | |||
| Virginia uscat la soare, Burley, Banat, Bărăgan || kg || - || 40,00 || 32,00 || 18,00 || 9,00 | | Virginia uscat la soare, Burley, Banat, Bărăgan || kg || - || 40,00 || 32,00 || 18,00 || 9,00 | ||
|- | |||
| Virginia în stare verde || kg || - || 4,50 || 3,00 || 1,50 || - | | Virginia în stare verde || kg || - || 4,50 || 3,00 || 1,50 || - | ||
|} | |} |