3.484 de modificări
Monitorul Oficial 257/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 257/1992 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 9 februarie 2012 15:41
, 9 februarie 2012→Anexa Nr. 1
Linia 784: | Linia 784: | ||
| 2 | | 2 | ||
| P.N.Ț.-C.D. | | P.N.Ț.-C.D. | ||
|} | |||
'''Frontul Democrat al Salvării Naționale''' | |||
{| | |||
| | |||
| Alba | |||
| | |||
|- | |||
| 1. | |||
| Ioan Maier | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Arad | |||
| | |||
|- | |||
| 2. | |||
| Teodor Jurcă | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Argeș | |||
| | |||
|- | |||
| 3. | |||
| Vasile Nițu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 4. | |||
| Adrian Duță | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 5. | |||
| Marin Jugravu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 6. | |||
| Iulian Nistor | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 7. | |||
| Gheorghe Zgondea | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Bacău | |||
| | |||
|- | |||
| 3. | |||
| Dumitru Brăneanu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 9. | |||
| Matei-Agathon Dan | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 10. | |||
| Nicolae Roșea | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 11. | |||
| Ovidiu Bibire Genaru | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 12. | |||
| Constantin Enache | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Bihor | |||
| | |||
|- | |||
| 13. | |||
| Florian Serac | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Bistrița-Năsăud | |||
| | |||
|- | |||
| 14. | |||
| Ioan Catarig | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Botoșani | |||
| | |||
|- | |||
| 15. | |||
| Mihai Teodorescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 16. | |||
| Toader Clocotici | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 17. | |||
| Octav Pintilie | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 18. | |||
| Tudor Manolescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 19. | |||
| Viorica Afrăsinei | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Brașov | |||
| | |||
|- | |||
| 20. | |||
| Emil Stoica | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 21. | |||
| Petru Tănăsie | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Brăila | |||
| | |||
|- | |||
| 22. | |||
| Lascu Ilie | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 23. | |||
| Petrică Petre | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 24. | |||
| Nicolae Bateanu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Buzău | |||
| | |||
|- | |||
| 25. | |||
| Dumitru Pîslaru | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 26 | |||
| Ovidiu Petrescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 27. | |||
| Alexandru Albu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 28. | |||
| Petre Posea | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Caraș-Severin | |||
| | |||
|- | |||
| 29. | |||
| Miron Mănescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Călărași | |||
| | |||
|- | |||
| 30. | |||
| Ivanciu Nicolae Văleânu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 31. | |||
| Ioan Neagu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 32. | |||
| Vasile Voicu | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Cluj | |||
| | |||
|- | |||
| 33. | |||
| Ionel Roman | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Constanța | |||
| | |||
|- | |||
| 34. | |||
| Ioan Dumitrescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 35. | |||
| Anton Mangiurea | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 36. | |||
| Mihai Liță | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Dâmbovița | |||
| | |||
|- | |||
| 37. | |||
| Daniela Popa | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 38. | |||
| Sorin Diaconescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 39. | |||
| Constantin Ghiță | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 40. | |||
| Constantin Constantin | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Dolj | |||
| | |||
|- | |||
| 41. | |||
| Neculai Grigoraș | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 42. | |||
| Mihail Panait | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 43. | |||
| Petre Baniță | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 44. | |||
| Alexandru Tobă | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Galați | |||
| | |||
|- | |||
| 45. | |||
| Mircea Leonte | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 46. | |||
| Dan-Lilion Gogoncea | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 47. | |||
| Neculai Chivu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 48. | |||
| Trifu Chirilă | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 49. | |||
| Ioan-Cătălin Iamandi | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Giurgiu | |||
| | |||
|- | |||
| 50. | |||
| Mihail Iusut | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 51. | |||
| Mircea Adrian Ichim | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Gorj | |||
| | |||
|- | |||
| 52. | |||
| Nicolae Mischie | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 53. | |||
| Mihail Golu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Hunedoara | |||
| | |||
|- | |||
| 54. | |||
| Gheorghe Ana | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 55. | |||
| Aurel știrbu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Ialomița | |||
| | |||
|- | |||
| 56. | |||
| Ion Dumitrescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 57. | |||
| Vlad Vladimir Galin Corini | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Iași | |||
| | |||
|- | |||
| 58. | |||
| Dionisie Vîtcu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 59. | |||
| Gheorghe Roman | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 60. | |||
| Valentin Soroceanu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 61. | |||
| Ion Hariga | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 62. | |||
| Ion Ionescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Maramureș | |||
| | |||
|- | |||
| 63. | |||
| Gheorghe Popa | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 64. | |||
| Nicolae Filip | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Mehedinți | |||
| | |||
|- | |||
| 65. | |||
| Eugen Nicolicea | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 66. | |||
| Victor Penescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 67. | |||
| Nicolae Serdin | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Neamț | |||
| | |||
|- | |||
| 68. | |||
| Ioan Bivolaru | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 69. | |||
| Alexandru Casapu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 70. | |||
| Constantin Mardare | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Olt | |||
| | |||
|- | |||
| 71. | |||
| Ilie Gîtan | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 72. | |||
| Mircea Chiostec | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 73. | |||
| Anișoara Cojocaru | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 74. | |||
| Marin Diaconescu | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Prahova | |||
| | |||
|- | |||
| 75. | |||
| Mircea-Anton Silvaș | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 76. | |||
| Ilie Nica | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 77. | |||
| Petre Țurlea | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 78. | |||
| Gheorghe Boboc | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Satu-Mare | |||
| | |||
|- | |||
| 79. | |||
| Gheorghe Sălăjean | |||
| 2 | |||
|- | |||
| 80. | |||
| Viorel Pop | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Sălaj | |||
| | |||
|- | |||
| 81. | |||
| Radu Liviu Bara | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Sibiu | |||
| | |||
|- | |||
| 82. | |||
| Fraricisc Tobă | |||
| 2 | |||
|- | |||
| 83. | |||
| Daniel Frunzescu | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Suceava | |||
| | |||
|- | |||
| 84. | |||
| Viorel Munteanu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 85. | |||
| Nicolai Lazăr | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 86. | |||
| Anatolie Costin | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 87. | |||
| Corneliu Monoranu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 83. | |||
| Sabin Ghilea | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Teleorman | |||
| | |||
|- | |||
| 89. | |||
| Marian Dumitriu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 90. | |||
| Floarea Calotă-Lupu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 91. | |||
| Vasile Cristea | |||
| I | |||
|- | |||
| 92. | |||
| Mihail Olteanu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Timiș | |||
| | |||
|- | |||
| 93. | |||
| Vasile Dorin Munteanu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 94. | |||
| Romulus Dabu | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Tulcea | |||
| | |||
|- | |||
| 95. | |||
| Ion Lazia | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 98. | |||
| Cristian Traian lonescu | |||
| 2 | |||
|- | |||
| 97. | |||
| Ilie Nicola | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Vaslui | |||
| | |||
|- | |||
| 98. | |||
| Dan Marțian | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 99. | |||
| Dumitru Buzatu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 100. | |||
| Grigore Marcu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 101. | |||
| loan Costin | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Vâlcea | |||
| | |||
|- | |||
| 102. | |||
| Gheorghe Cautis | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 103. | |||
| Severin Baciu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Vrancea | |||
| | |||
|- | |||
| 104. | |||
| Laurențiu Veber | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 105. | |||
| Florian Udrea | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 106. | |||
| Aurelian Popescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 107. | |||
| Vasile Fudulică | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
| Municipiul București | |||
| | |||
|- | |||
| 108. | |||
| Adrian Năstase | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 109. | |||
| Petre Sălcudeanu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 110. | |||
| Constantin Teculescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 111. | |||
| Ștefan Cazimir | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 112. | |||
| Mircea Porojan | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 113. | |||
| Ovidiu Tiberiu Mușetesca | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 114. | |||
| Agatha Maria Nicolau Iliescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 115. | |||
| Florica Dumitrescu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| 116. | |||
| Mircea Pavlu | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
| Sectorul Agricol Ilfov | |||
| | |||
|- | |||
| 117. | |||
| Constantin Ivanovici | |||
| 1 | |||
|} | |} |