2.337 de modificări
Monitorul Oficial 336bis/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 336bis/1994 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 12 ianuarie 2012 23:58
, 12 ianuarie 2012→Anexa nr. 3/26
Lgall (discuție | contribuții) |
Lgall (discuție | contribuții) |
||
Linia 691: | Linia 691: | ||
* Gestionarea "Fondului de ameliorare a fondului funciar" constituit potrivit Legii nr. 18/1991 anexa nr. 1 se va face în condițiile prevederilor legii privind finanțele publice, și se va utiliza pe bază de norme metodologice elaborate de Ministerul Agriculturii și Alimentației cu avizul Ministerului Finanțelor. | * Gestionarea "Fondului de ameliorare a fondului funciar" constituit potrivit Legii nr. 18/1991 anexa nr. 1 se va face în condițiile prevederilor legii privind finanțele publice, și se va utiliza pe bază de norme metodologice elaborate de Ministerul Agriculturii și Alimentației cu avizul Ministerului Finanțelor. | ||
{| | |||
''' | | '''II. Cheltuieli - Total ''' || 702.899.825<ref>În prevederile bugetare cuprinse în prezenta anexă este inclus și echivalentul valoric pentru norma individuală de hrană nr. 1 care se va indexa în funcție de evoluția prețurilor</ref> || 56.575.000 || -39.608.000 || || 663.291.825 || 56.575.000 || 719.866.825 | ||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 589.566.800 || || -36.234.906 || || 553.331.892 || || 553.331.892 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de personal || 283.579.400 || || -13.606.200 || || 269.973.200 || || 269.973.200 | |||
|- | |||
| Cheltuieli materiale și servicii || 256.871.000 || || -22.582.706 || || 234.288.292 || || 234.288.292 | |||
|- | |||
| Subvenții și transferuri || 49.116.400 || || -46.000 || || 49.070.400 || || 49.070.400 | |||
|- | |||
| Subvenții pentru instituțiile publice || 2.489.100 || || -296.000 || || 2.193.100 || || 2.193.100 | |||
|- | |||
| Transferuri || 46.627.300 || || 250.000 || || 46.877.300 || || 46.877.300 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de capital || 99.186.400 || 56.575.000 || -270.000 || || 98.915.700 || 56.575.000 || 155.490.700 | |||
|- | |||
| Rambursări de credite externe și plăți de dobânzi și comisioane aferente acestora || 14.146.625 || || -3.102.392 || || 11.044.233 || || 11.044.233 | |||
|- | |||
| Rambursări de credite externe || 5.829.688 || || 3.724.331 || || 9.544.019 || || 9.544.019 | |||
|- | |||
| Plăți de dobânzi și comisioane || 8.316.937 || || -6.826.723 || || 1.490.214 || || 1.490.214 | |||
|- | |||
| ''Partea I-a Cheltuieli social-culturale'' || 57.527.600 || || 1.590.000 || || 59.117.600 || || 59.117.600 | |||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 56.376.900 || || 762.700 || || 57.139.600 || || 57.139.600 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de personal || 3.363.600 || || 182.700 || || 3.546.300 || || 3.546.300 | |||
|- | |||
| Cheltuieli materiale și servicii || 3.896.900 || || 62.6000 || || 4.522.900 || || 4.522.900 | |||
|- | |||
| Subvenții și transferuri || 49.116.400 || || -46.000 || || 49.070.400 || || 49.070.400 | |||
|- | |||
| Subvenții pentru instituțiile publice || 2.489.100 || || -296.000 || || 2.193.100 || || 2.193.100 | |||
|- | |||
| Transferuri || 46.627.300 || || 250.000 || || 46.877.300 || || 46.877.300 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de capital || 770.700 || || 729.300 || || 1.500.000 || || 1.500.000 | |||
|- | |||
| Rambursări de credite externe și plăți de dobânzi și comisioane aferente acestora || 380.000 || || 98.000 || || 478.000 || || 478.000 | |||
|- | |||
| '''Învățământ''' || 2.281.400 || || || || 2.281.400 || || 2.281.400 | |||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 2.281.400 || || || || 2.281.400 || || 2.281.400 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de personal || 1.135.500 || || -180.000 || || 955.500 || || 955.500 | |||
|- | |||
| Cheltuieli materiale și servicii || 1.145.900 || || 180.000 || || 1.325.900 || || 1.325.900 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Învățământ liceal || 2.281.400 || || || || 2.281.400 || || 2.281.400 | |||
|- | |||
| '''Sănătate''' || 6.129.800 || || 1.636.000 || || 7.765.800 || || 7.765.800 | |||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 4.979.100 || || 808.700 || || 5.787.800 || || 5.787.800 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de personal || 2.228.100 || || 362.700 || || 2.590.800 || || 2.590.800 | |||
|- | |||
| Cheltuieli materiale și servicii || 2.751.000 || || 446.000 || || 3.197.000 || || 3.197.000 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de capital || 770.700 || || 729.300 || || 1.500.000 || || 1.500.000 | |||
|- | |||
| Rambursări de credite externe și plăți de dobânzi și comisioane aferente acestora || 380.000 || || 98.000 || || 478.000 || || 478.000 | |||
|- | |||
| Rambursări de credite externe || 184.200 || || 20.800 || || 205.000 || || 205.000 | |||
|- | |||
| Plăți de dobânzi și comisioane || 195.800 || || 77.200 || || 273.000 || || 273.000 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Alte instituții și acțiuni sanitare || 6.129.800 || || 1.636.000 || || 7.765.800 || || 7.765.800 | |||
|- | |||
| '''Cultură și artă''' || 96.400 || || || || 96.400 || || 96.400 | |||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 96.400 || || || || 96.400 || || 96.400 | |||
|- | |||
| Subvenții și transferuri || 96.400 || || || || 96.400 || || 96.400 | |||
|- | |||
| Subvenții pentru instituțiile publice || 96.400 || || || || 96.400 || || 96.400 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Teatre și instituții muzicale || 96.400 || || || || 96.400 || || 96.400 | |||
|- | |||
| '''Alocații și alte ajutoare pentru copii''' || 78.200 || || || || 78.200 || || 78.200 | |||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 78.200 || || || || 78.200 || || 78.200 | |||
|- | |||
| Subvenții și transferuri || 78.200 || || || || 78.200 || || 78.200 | |||
|- | |||
| Transferuri || 78.200 || || || || 78.200 || || 78.200 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Alocația de stat pentru copii || 78.200 || || || || 78.200 || || 78.200 | |||
|- | |||
| '''Pensii, ajutoare și indemnizații''' || 46.549.100 || || 250.000 || || 46.799.100 || || 46.799.100 | |||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 46.549.100 || || 250.000 || || 46.799.100 || || 46.799.100 | |||
|- | |||
| Subvenții și transferuri || 46.549.100 || || 250.000 || || 46.799.100 || || 46.799.100 | |||
|- | |||
| Transferuri || 46.549.100 || || 250.000 || || 46.799.100 || || 46.799.100 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Pensii militari || 43.854.900 || || || || 43.854.900 || || 43.854.900 | |||
|- | |||
| Alte pensii, ajutoare și indemnizații || 2.694.200 || || 250.000 || || 2.944.200 || || 2.944.200 | |||
|- | |||
| '''Activitatea sportivă și de tineret''' || 2.392.700 || || -296.000 || || 2.096.700 || || 2.096.700 | |||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 2.392.700 || || -296.000 || || 2.096.700 || || 2.096.700 | |||
|- | |||
| Subvenții și transferuri || 2.392.700 || || -296.000 || || 2.096.700 || || 2.096.700 | |||
|- | |||
| Subvenții pentru instituțiile publice || 2.392.700 || || -296.000 || || 2.096.700 || || 2.096.700 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Activitatea sportivă || 2.392.700 || || -296.000 || || 2.096.700 || || 2.096.700 | |||
|- | |||
| ''Partea a III-a Gospodărie comunală și locuințe '' || 10.758.000 || || || || 10.758.000 || || 10.758.000 | |||
|- | |||
| '''Gospodărie comunală și locuințe''' || 10.758.000 || || || || 10.758.000<ref>Inclusiv blocurile R1A (24 apartamente) și R18 (40 apartamente), str. V. Alecsandri-Baia Mare.</ref> || || 10.758.000 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de capital || 10.758.000 || || || || 10.758.000 || || 10.758.000 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Locuințe || 10.758.000 || || || || 10.758.000 || || 10.758.000 | |||
|- | |||
| ''Partea a V-a Ordinea publică'' || 634.596.625 || 56.575.000 || -41.198.000 || || 593.398.625 || 56.575.000 || 649.973.625 | |||
|- | |||
| '''Ordinea publică''' || 634.596.625 || 56.575.000 || -41.198.000 || || 593.398.625 || 56.575.000 || 649.973.625 | |||
|- | |||
| Cheltuieli curente || 533.189.900 || || -36.997.608 || || 496.192.292 || || 496.192.292 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de personal || 280.215.800 || || -13.788.900 || || 266.426.900 || || 266.426.900 | |||
|- | |||
| Cheltuieli materiale și servicii || 252.974.100 || || -23.208.708 || || 229.765.392 || || 229.765.392 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de capital || 87.640.100 || 56.575.000 || -1.000.000 || || 86.640.100 || 56.575.000 || 143.215.100 | |||
|- | |||
| Rambursări de credite externe și plăți de dobânzi și comisioane aferente acestora || 13.766.625 || || -3.200.392 || || 10.566.233 || || 10.566.233 | |||
|- | |||
| Rambursări de credite externe || 5.645.488 || || 3.703.531 || || 9.349.019 || || 9.349.019 | |||
|- | |||
| Plăți de dobânzi și comisioane || 8.121.137 || || -6.903.923 || || 1.217.214 || || 1.217.214 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Cheltuieli privind ordinea publică || 634.596.625 || 56.575.000 || -41.198.000 || || 593.398.625 || 56.575.000 || 649.973.625 | |||
|- | |||
| ''Partea a VII-a Acțiuni economice '' || 17.600 || || || || 17.600 || || 17.600 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de capital || 17.600 || || || || 17.600 || || 17.600 | |||
|- | |||
| '''Alte acțiuni economice''' || 17.600 || || || || 17.600 || || 17.600 | |||
|- | |||
| Cheltuieli de capital || 17.600 || || || || 17.600 || || 17.600 | |||
|- | |||
| din total cheltuieli capitol: || || || || || || || | |||
|- | |||
| Rezerva de stat și de mobilizare || 17.600 || || || || 17.600 || || 17.600 | |||
|} | |||
==== Anexa nr. 3/42 ==== | ==== Anexa nr. 3/42 ==== |