1.150 de modificări
Monitorul Oficial 39/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 39/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 7 ianuarie 2011 12:32
, 7 ianuarie 2011fără descrierea modificării
(Pagină nouă: __FORCETOC__ *1990 0039 = Monitorul Oficial al României = Anul II, Nr. 39 - Miercuri, 21 martie 1990 == Hotărâri ale Guvernului == === Hotărâre ...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 77: | Linia 77: | ||
!Numărul deputaților | !Numărul deputaților | ||
|- | |- | ||
Nr. | |Nr. 1 - Alba||7 | ||
|- | |||
|Nr. 2 - Arad||8 | |||
|- | |||
|Nr. 3 - Argeș||11 | |||
|- | |||
|Nr. 4 - Bacău||12 | |||
|- | |||
|Nr. 5 - Bihor||11 | |||
|- | |||
|Nr. 6 - Bistrița-Năsăud||6 | |||
|- | |||
|Nr. 7 - Botoșani||8 | |||
|- | |||
|Nr. 8 - Brașov||12 | |||
|- | |||
|Nr. 9 - Brăila||7 | |||
|- | |||
|Nr. 10 - Buzău||9 | |||
|- | |||
|Nr. 11 - Caraș-Severin||7 | |||
|- | |||
|Nr. 12 - Călărași||6 | |||
|- | |||
|Nr. 13 - Cluj||12 | |||
|- | |||
|Nr. 14 - Constanța||12 | |||
|- | |||
|Nr. 15 - Covasna||4 | |||
|- | |||
|Nr. 16 - Dâmbovița||10 | |||
|- | |||
|Nr. 17 - Dolj||13 | |||
|- | |||
|Nr. 18 - Galați||11 | |||
|- | |||
|Nr. 19 - Giurgiu||5 | |||
|- | |||
|Nr. 20 - Gorj||6 | |||
|- | |||
|Nr. 21 - Harghita||6 | |||
|- | |||
|Nr. 22 - Hunedoara||9 | |||
|- | |||
|Nr. 23 - Ialomița||5 | |||
|- | |||
|Nr. 24 - Iași||14 | |||
|- | |||
|Nr. 25 - Maramureș||9 | |||
|- | |||
|Nr. 26 - Mehedinți||5 | |||
|- | |||
|Nr. 27 - Mureș||10 | |||
|- | |||
|Nr. 28 - Neamț||10 | |||
|- | |||
|Nr. 29 - Olt||9 | |||
|- | |||
|Nr. 30 - Prahova||15 | |||
|- | |||
|Nr. 31 - Satu Mare||7 | |||
|- | |||
|Nr. 32 - Sălaj||5 | |||
|- | |||
|Nr. 33 - Sibiu||8 | |||
|- | |||
|Nr. 34 - Suceava||12 | |||
|- | |||
|Nr. 35 - Teleorman||8 | |||
|- | |||
|Nr. 36 - Timiș||12 | |||
|- | |||
|Nr. 37 - Tulcea||5 | |||
|- | |||
|Nr. 38 - Vaslui||8 | |||
|- | |||
|Nr. 39 - Vâlcea||7 | |||
|- | |||
|Nr. 40 - Vrancea||7 | |||
|- | |||
|Nr. 41 - Municipiul București||39 | |||
|- | |||
|Total||387 | |||
|} | |||
ANEXA Îl. 3 | ANEXA Îl. 3 |