2.337 de modificări
Monitorul Oficial 43/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) (/* Hotărâre pentru aprobarea Regulamentului privind procedura de constituire, atribuțiile și funcționarea comisiilor pentru stabilirea dreptului de proprietate privată asupra terenurilor, a modelului și modului de atribuire a titlurilor de pro) |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 367: | Linia 367: | ||
Registrele și actele unităților desființate se predau, prin proces-verbal, primăriilor, care au obligația să le păstreze timp de cinci ani. | Registrele și actele unităților desființate se predau, prin proces-verbal, primăriilor, care au obligația să le păstreze timp de cinci ani. | ||
{| | |||
|rowspan="3"|Nr. crt. | |||
|rowspan="3"|Numele şi prenumele | |||
|colspan="3"|Suprafaţa agricolă adusă sau preluată în CAP - ha | |||
|colspan="8"|din care: | |||
|rowspan="3"|Total teren neagricol - ha- | |||
|rowspan="3"|Observaţii | |||
|- | |||
|rowspan="2"|Total | |||
|colspan="2"|din care: | |||
|colspan="2"|Arabil - ha - | |||
|colspan="2"|Vii - ha - | |||
|colspan="2"|Livezi - ha - | |||
|colspan="2"|Pajişti - ha - | |||
|- | |||
|Extravilan | |||
|Intravilan | |||
|E. | |||
|I. | |||
|E. | |||
|I. | |||
|E. | |||
|I. | |||
|E. | |||
|I. | |||
|} |