1.150 de modificări
Monitorul Oficial 47/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 47/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 18 ianuarie 2011 18:19
, 18 ianuarie 2011→Anexă
Fără descriere a modificării |
(→Anexă) |
||
Linia 393: | Linia 393: | ||
| || ||Tr. I||2.366||2.502||2.649||2.815||3.030||3.314||3.636|| ||4.008 | | || ||Tr. I||2.366||2.502||2.649||2.815||3.030||3.314||3.636|| ||4.008 | ||
|- | |- | ||
| || ||Tr. II||2.414||2.551||2.698||2.874||3.118||3.421||3.754||4.135 | | || ||Tr. II||2.414||2.551||2.698||2.874||3.118||3.421||3.754|| ||4.135 | ||
|- | |||
|2.||RTVR-B (muncitori pentru activitățile auxiliare ale RTVR)||Bază||2.287||2.434||2.571||2.727||2.893||3.128||3.411|| ||3.734 | |||
|- | |||
| || ||Tr. I||2.336||2.473||2.620||2.776||2.962||3.206||3.509|| ||3.842 | |||
|- | |||
| || ||Tr. II||2.385||2.522||2.669||2.825||3.030||3.294||3.607|| ||3.959 | |||
|- | |||
| || || || ||Obișnuite|| ||Grele||Foarte grele|| || || || | |||
|- | |||
|3.||RTVR-C (muncitori necalificați)||Bază|| ||2.053|| ||2.160||2.258|| || || || | |||
|- | |||
| || ||Tr. I|| ||2.082|| ||2.190||2.278|| || || || | |||
|- | |||
| || ||Tr. II|| ||2.111|| ||2.219||2.307|| || || || | |||
|} | |} | ||
D E C B E T - L E G E | D E C B E T - L E G E | ||
privind abrogarea și modificarea unor prevederi din | privind abrogarea și modificarea unor prevederi din |