112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 154: | Linia 154: | ||
|- | |- | ||
| ** || ACEBUTQLQLUM SECTRAL || COMPR. || 400 mg || SPECIA || FRANŢA | | ** || ACEBUTQLQLUM SECTRAL || COMPR. || 400 mg || SPECIA || FRANŢA | ||
|- | |||
| ||ACEBUTOL-400 VON CT || COMPR. || 400 mg || C.T. ARZNEIMITTEL || GERMANIA | |||
|- | |||
| || ACECOR ||COMPR. || 200 mg || SPA || ITALIA | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
*x AcENocUMAnoI.UM | *x AcENocUMAnoI.UM | ||
sINTRoIvI»4 Compr 4 mg CIBA Elveția ` | sINTRoIvI»4 Compr 4 mg CIBA Elveția ` |