112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 174: | Linia 174: | ||
| ||ACC-200 ||COMPR.EFF.|| 200 mg ||HEXAL PHARMA ||GERMANIA | | ||ACC-200 ||COMPR.EFF.|| 200 mg ||HEXAL PHARMA ||GERMANIA | ||
|- | |- | ||
| ||SIRAN 200 BRAUSE ||COMPR.EFF. || | | ||SIRAN 200 BRAUSE ||COMPR.EFF. ||200 mg || TEMMLER PHARMA ||GERMANIA | ||
|- | |||
| || SIRAN LONG || COMPR.EFF.|| 600 mg ||TEMMLER PHARMA|| GERMANIA | |||
|- | |||
| || SIRAN 100 SIRAN 200||PULB.SUSP. 100 mg 200 mg ||TEMMLER PHARMA|| GERMANIA | |||
|- | |||
| ||ACETYLCYSTEIN 100 VON CT || GRANULE ||100 mg||C.T ARZNEIMITTEL|| GERMANIA | |||
|- | |||
| ||ACETYLCYSTEIN 200 VON CT || GRANULE ||200 mg||C.T ARZNEIMITTEL|| GERMANIA | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
ACETYLCYSTEIN zoo GRANULE zoo mg C.'T ARZNEIMITTEL GERMANIA | ACETYLCYSTEIN zoo GRANULE zoo mg C.'T ARZNEIMITTEL GERMANIA | ||
VON CT | VON CT |