112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 153: | Linia 153: | ||
|DCI|| Denumire produs || Forma || Concentraţie || Firma || Ţara | |DCI|| Denumire produs || Forma || Concentraţie || Firma || Ţara | ||
|- | |- | ||
| ** || ACEBUTQLQLUM SECTRAL || COMPR. || 400 mg || SPECIA || FRANŢA | |** ||colspan="5" | ACEBUTQLQLUM | ||
|- | |||
| || SECTRAL || COMPR. || 400 mg || SPECIA || FRANŢA | |||
|- | |- | ||
| ||ACEBUTOL-400 VON CT || COMPR. || 400 mg || C.T. ARZNEIMITTEL || GERMANIA | | ||ACEBUTOL-400 VON CT || COMPR. || 400 mg || C.T. ARZNEIMITTEL || GERMANIA |