112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 162: | Linia 162: | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5" |ACENOCUMAROLUM | |** ||colspan="5" |ACENOCUMAROLUM | ||
|- | |||
| || SINTROM-4|| COMPR.|| 4 mg|| CIBA|| ELVEŢIA | | || SINTROM-4|| COMPR.|| 4 mg|| CIBA|| ELVEŢIA | ||
|- | |- |