112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 200: | Linia 200: | ||
|- | |- | ||
|RO||ASPACARDIN|| COMPR.||180mg+180mg|| TERAPIA|| ROMÂNIA | |RO||ASPACARDIN|| COMPR.||180mg+180mg|| TERAPIA|| ROMÂNIA | ||
|- | |||
|** ||colspan="5" |ACIDUM CROMOGLICICUM | |** ||colspan="5" |ACIDUM CROMOGLICICUM | ||
|- | |- | ||
Linia 214: | Linia 215: | ||
|- | |- | ||
| ||VEKFANOL CROMO VON CT|| SOL.OFT.|| 20 mg/ml ||FARAN|| GRECIA | | ||VEKFANOL CROMO VON CT|| SOL.OFT.|| 20 mg/ml ||FARAN|| GRECIA | ||
|- | |- | ||
| || CROMO CT | | || DOSIERAEROSOL CROMO VON CT||AEROSOL||1 mg/doza (0,05 ml)|| CT.ARZNEIMITTEL||GERMANIA | ||
|- | |||
| ||NASENSPRAY|| AEROSOL|| 2,8 mg/doza (0,14 ml)||CT.ARZNEIMITTEL||GERMANIA | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" |ACIDUM NALIDIXICUM | |||
|- | |||
| ||ACID NALIDIXIC ||COMPR.||500 mg||ADWIC||EGIPT | |||
|- | |||
|RO||ACID NALIDIXIC ||COMPR.||500 mg||SICOMED||ROMÂNIA | |||
|- | |||
|RO||ACID NALIDIXIC ||CAPS.||500 mg||SICOMED||ROMÂNIA | |||
|- | |||
|** ||colspan="5" |ACIDUM RETINOICUM | |||
|- | |||
|RO|DIAMALIN||DRAJEURI||25 mg||SINDAN||ROMÂNIA | |||
|- | |||
|} | |||
DEPAKINE DRAJEURI zoo mg soc mg Laba Panta | DEPAKINE DRAJEURI zoo mg soc mg Laba Panta | ||
DEPAKINE SIROP 5/mg/ml Laba Frânta | DEPAKINE SIROP 5/mg/ml Laba Frânta |