112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 246: | Linia 246: | ||
|** ||colspan="5" |ACYCLOVIRUM | |** ||colspan="5" |ACYCLOVIRUM | ||
|- | |||
| ||ACIKLOVIR||COMPR.||200 mg||ZDRAVLJE||IUGOSLAVIA | |||
|- | |||
|| |ACIKLOVIR||CREMĂ||50 mg/1 g ||ZDRAVLJE||IUGOSLAVIA | |||
|- | |||
| ||ACIKLOVIR||COMPR.||200 mg||ILSAN ILAC||TURCIA | |||
|- | |||
| ||ACIKLOVIR|| UNGUENT||50mg/1 g ILSAN ILAC||TURCIA | |||
|- | |||
| ||CARGOSIL ||CREMĂ||50 mg/1 g||KRKA||SLOVENIA | |||
"- | |||
| ||CARGOSIL|| UNG.OFT.|| 3%|| GENEPHARM ||GRECIA|| | |||
|- | |||
| ||VIROLEX ||FLAC.INJ|| 250 mg|| KRKA ||SLOVENIA | |||
|- | |||
| ||VIROLEX|| COMPR.|| 200 mg|| KRKA|| SLOVENIA | |||
|- | |||
| ||VIROLEX||UNG.OFT.||30 mg/1 g|| KRKA ||SLOVENIA | |||
|- | |||
| ||VIROLEX||CREMĂ||50 mg/1 g|| KRKA ||SLOVENIA | |||
|- | |||
| ||ZOVIRAX|| FLAC.INJ.||250 mg||WELLCOME|| ANGLIA | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Zovirax COMPR nu mg.Wellcome ANGLIA | Zovirax COMPR nu mg.Wellcome ANGLIA | ||
ZOVIRAX UNG. OPT. ao m.;,.;.IEIILCDME ANGLIA | ZOVIRAX UNG. OPT. ao m.;,.;.IEIILCDME ANGLIA |