112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 249: | Linia 249: | ||
| ||ACIKLOVIR||COMPR.||200 mg||ZDRAVLJE||IUGOSLAVIA | | ||ACIKLOVIR||COMPR.||200 mg||ZDRAVLJE||IUGOSLAVIA | ||
|- | |- | ||
|| |ACIKLOVIR||CREMĂ||50 mg/1 g ||ZDRAVLJE||IUGOSLAVIA | | ||ACIKLOVIR||CREMĂ||50 mg/1 g ||ZDRAVLJE||IUGOSLAVIA | ||
|- | |- | ||
| ||ACIKLOVIR||COMPR.||200 mg||ILSAN ILAC||TURCIA | | ||ACIKLOVIR||COMPR.||200 mg||ILSAN ILAC||TURCIA | ||
Linia 256: | Linia 256: | ||
|- | |- | ||
| ||CARGOSIL ||CREMĂ||50 mg/1 g||KRKA||SLOVENIA | | ||CARGOSIL ||CREMĂ||50 mg/1 g||KRKA||SLOVENIA | ||
|- | |||
| ||CARGOSIL|| UNG.OFT.|| 3%|| GENEPHARM ||GRECIA|| | | ||CARGOSIL|| UNG.OFT.|| 3%|| GENEPHARM ||GRECIA|| |