2.178 de modificări
Monitorul Oficial 54/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 54/1992 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 10 noiembrie 2012 11:35
, 10 noiembrie 2012→Anexa Nr. 3
Gall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Gall (discuție | contribuții) |
||
Linia 939: | Linia 939: | ||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=25% align="center"|''Secretar,'' | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=25% align="center"|''Secretar,'' | ||
|- | |- | ||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center" colspan="4"| <u>Vizat</u> | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center" colspan="4"| <br/> <u>Vizat</u> | ||
|- | |- | ||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center" colspan="4"| Oficiul de studii pedologice și agrochimice, | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center" colspan="4"| Oficiul de studii pedologice și agrochimice, | ||
|- | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center" colspan="4"|''Director,'' | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center" colspan="4"|''Director,'' | ||
|} | |} | ||
==== Anexa Nr. 4 ==== | ==== Anexa Nr. 4 ==== |