1.150 de modificări
Monitorul Oficial 56/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 56/1992 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 12 noiembrie 2012 14:51
, 12 noiembrie 2012Împart un autor în doi, căci Civvic nu știe să parseze două semnături pe același rând.
(convertesc issue:: la patru cifre.) |
(Împart un autor în doi, căci Civvic nu știe să parseze două semnături pe același rând.) |
||
Linia 165: | Linia 165: | ||
|- | |- | ||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | ||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center"| | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center"|Secretar de stat în Departamentul pentru Administrația Publică Locală, <br/> '''Doru Viorel Ursu''' | ||
|- | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center"|Secretar de stat în Departamentul pentru Administrația Publică Locală, <br/> '''Teodor Mircea Vaida''' | |||
|- | |- | ||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| |