311 modificări
Monitorul Oficial 6/1993: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 133: | Linia 133: | ||
|1.||Apa din râurile interioare|| | |1.||Apa din râurile interioare|| | ||
|- | |- | ||
|1.1||Agenți economici industriali, de construcții-montaj, de transporturi, de gospodărie comunală (pentru industrii), agrozootelinici de tip industrial, termocentrale | |1.1||Agenți economici industriali, de construcții-montaj, de transporturi, de gospodărie comunală (pentru industrii), agrozootelinici de tip industrial, termocentrale în limita volumului de apă asigurat|| 2.593 | ||
|- | |||
|1.2.||Irigații și piscicultură ||65 | |||
|- | |||
|1.3.||Termocentrale, apă peste volumul asigurat||17 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
1.4. Agenți economici de gospodărie comunală (pentru populație, inst- | 1.4. Agenți economici de gospodărie comunală (pentru populație, inst- | ||
* tuții publice, unități de cult) 950 | * tuții publice, unități de cult) 950 |