311 modificări
Monitorul Oficial 6/1993: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 133: | Linia 133: | ||
|1.||Apa din râurile interioare|| | |1.||Apa din râurile interioare|| | ||
|- | |- | ||
|1.1||Agenți economici industriali, de construcții-montaj, de transporturi, de gospodărie comunală (pentru industrii), | |1.1||Agenți economici industriali, de construcții-montaj, de transporturi, de gospodărie comunală (pentru industrii), agrozootehnici de tip industrial, termocentrale în limita volumului de apă asigurat|| 2.593 | ||
|- | |- | ||
|1.2.||Irigații și piscicultură ||65 | |1.2.||Irigații și piscicultură ||65 | ||
Linia 139: | Linia 139: | ||
|1.3.||Termocentrale, apă peste volumul asigurat||17 | |1.3.||Termocentrale, apă peste volumul asigurat||17 | ||
|- | |- | ||
|1.4.||Agenți economici de gospodărie comunală (pentru populație, instituții publice, unități de cult)||950 | |||
|- | |||
|1.5.||Păstrăvării||12 | |||
|- | |||
|1.6.||Alți agenți economici|| 2.593 | |||
|- | |||
|2.||Apa din Dunăre|| | |||
|- | |||
|2.1.||Agenți economici industriali, de construcții-montaj, de transporturi, de gospodărie comunală (pentru industrii), agrozootehnici de tip industrial, termocentrale în limita volumului asigurat||311 | |||
|- | |||
|2.2.||Irigații și piscicultură||15 | |||
|- | |||
|2.3.||Agenți economici de gospodărire comunală (pentru populație, instituții publice, unități de cult)||183 | |||
|- | |||
|2.4.||Alți agenți economici ||311 | |||
|} | |} | ||
3. Apa din subteran | 3. Apa din subteran | ||
3.1. Agenți economici industriali, de construcții-montaj, de transporturi, | 3.1. Agenți economici industriali, de construcții-montaj, de transporturi, |