311 modificări
Monitorul Oficial 6/1993: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 4
Linia 249: | Linia 249: | ||
|- | |- | ||
| || ||*peste 50% || ||* de patru ori prețul de livrare | | || ||*peste 50% || ||* de patru ori prețul de livrare | ||
|- | |||
|2.||Depășirea, în perioade de restricții, a debitelor sau volumelor prelevate, prevăzute în planurile de restricții aprobate, potrivit legii, de unitățile de gospodărire a apelor|| || || | |2.||Depășirea, în perioade de restricții, a debitelor sau volumelor prelevate, prevăzute în planurile de restricții aprobate, potrivit legii, de unitățile de gospodărire a apelor|| || || | ||
|- | |- |