3.484 de modificări
Monitorul Oficial 75/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa
(→Anexa) |
(→Anexa) |
||
Linia 372: | Linia 372: | ||
|- | |- | ||
| colspan="9"|PARTEA A II-A | | colspan="9"|PARTEA A II-A | ||
|- | |||
| Cap. 13||Cheltuieli pentru întreprinderea care se construiește, aprobate potrivit legii | | Cap. 13||Cheltuieli pentru întreprinderea care se construiește, aprobate potrivit legii | ||
| X | | X | ||
Linia 409: | Linia 409: | ||
| X | | X | ||
| X | | X | ||
... | |... | ||
|- | |||
| colspan="9"|PARTEA A IV-A | | colspan="9"|PARTEA A IV-A | ||
|- | |- | ||
| Cap. 17 || | | Cap. 17 || Cheltuieli nerecuperabile provenind din efectuarea probelor tehnologice" | ||
| X | | X | ||
| X | | X |