3.484 de modificări
Monitorul Oficial 80/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1 A
Linia 173: | Linia 173: | ||
|- | |- | ||
|9 | |9 | ||
|Institutul militar de transmisiuni „Decebal”||Transmisiuni||Electric||Comunicații||Inginer | |||
|- | |||
|rowspan="3"|<center>10 | |||
|rowspan="3"|Institutul militar de geniu, construcții și căi ferate „Panait Donici” | |||
|} | |} | ||