3.484 de modificări
Monitorul Oficial 80/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1 A
Linia 177: | Linia 177: | ||
|rowspan="3"|<center>10 | |rowspan="3"|<center>10 | ||
|rowspan="3"|Institutul militar de geniu, construcții și căi ferate „Panait Donici” | |rowspan="3"|Institutul militar de geniu, construcții și căi ferate „Panait Donici” | ||
|Geniu||Construcții||Drumuri și poduri||Inginer drumuri și poduri | |||
|- | |||
|Construcții||Construcții||Construcții civile, industriale și agricole||Inginer construcții civile, industriale și agricole | |||
|- | |||
|Căi ferate||Construcții||Căi ferate, drumuri și poduri||Inginer căi ferate, drumuri și poduri | |||
|} | |} | ||