1.680 de modificări
Monitorul Oficial 54/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexă
(→Anexă) |
(→Anexă) |
||
Linia 400: | Linia 400: | ||
|Șef tură dirijare zbor | |Șef tură dirijare zbor | ||
|6 | |6 | ||
|- | |||
2. | |||
|Navigator principal instructor dirijare zbor | |||
|7 | |||
|- | |||
|3. | |||
|Șef tură informare zbor | |||
|5 | |||
|- | |||
|4. | |||
|Navigator principal instructor informare- zbor | |||
|7 | |||
|- | |||
|5. | |||
| Navigator principal dirijare zbor | |||
|7 | |||
|} | |} | ||