112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 51/1994 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 18 aprilie 2012 13:36
, 18 aprilie 2012→Anexa nr. 1
Linia 881: | Linia 881: | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5|CEFTAZIDINUM | |** ||colspan="5|CEFTAZIDINUM | ||
|- | |||
| ||FORTUM||FLAC.INJ.||250mg 500mg 1g 2g||GLAXO||ANGLIA | | ||FORTUM||FLAC.INJ.||250mg 500mg 1g 2g||GLAXO||ANGLIA | ||
|- | |- |