112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 51/1994 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 18 aprilie 2012 13:33
, 18 aprilie 2012→Anexa nr. 1
Linia 407: | Linia 407: | ||
|- | |- | ||
| ||MOXYPEN ||CAPS.|| 250 mg TEVA|| ISRAEL | | ||MOXYPEN ||CAPS.|| 250 mg|| TEVA|| ISRAEL | ||
|- | |- | ||
| ||MOXYVIT|| PULB. SUSP.|| 125 mg/5mI ||VITAMED|| ISRAEL | | ||MOXYVIT|| PULB. SUSP.|| 125 mg/5mI ||VITAMED|| ISRAEL | ||
Linia 687: | Linia 687: | ||
| ||SILUBIN RETARD||DRAJEURI|| 100 mg ||GRUNENTHAL|| GERMANIA | | ||SILUBIN RETARD||DRAJEURI|| 100 mg ||GRUNENTHAL|| GERMANIA | ||
|- | |- | ||
| ||SILUBIN RETARD||DRAJEURI|| 100 mg ZDRAVLJE|| YUGOSLAVIA | | ||SILUBIN RETARD||DRAJEURI|| 100 mg|| ZDRAVLJE|| YUGOSLAVIA | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5"| BUSULFANUM | |** ||colspan="5"| BUSULFANUM | ||
Linia 786: | Linia 786: | ||
|- | |- | ||
| || DROXIL 500|| CAPS.|| 500 mg|| THE UNITED PHARMA||IORDANIA | | || DROXIL 500|| CAPS.|| 500 mg|| THE UNITED PHARMA||IORDANIA | ||
|- | |||
|** ||colspan="5"|CEFALEXINUM | |** ||colspan="5"|CEFALEXINUM | ||
Linia 821: | Linia 822: | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5"|CEFAMANDOLUM | |** ||colspan="5"|CEFAMANDOLUM | ||
|- | |||
| ||MANDOL||FLAC.INJ.||500mg 1g 2g||LILLY||S.U.A. | | ||MANDOL||FLAC.INJ.||500mg 1g 2g||LILLY||S.U.A. | ||
|- | |- | ||
Linia 831: | Linia 833: | ||
|- | |- | ||
| ||CEFAMEZIN||FLAC.INJ.||1000mg||KRKA||SLOVENIA | | ||CEFAMEZIN||FLAC.INJ.||1000mg||KRKA||SLOVENIA | ||
|- | |||
| ||KEFZOL||FLAC.INJ.||250mg 500mg 1g||LILLY||S.U.A | | ||KEFZOL||FLAC.INJ.||250mg 500mg 1g||LILLY||S.U.A | ||
|- | |- |