Monitorul Oficial 115/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 619: | Linia 619: | ||
|Pentru putere | |Pentru putere | ||
|Pentru energie | |Pentru energie | ||
|- | |||
|Lei/KW anual | |Lei/KW anual | ||
|Lei/kWh | |Lei/kWh |