Monitorul Oficial 7/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 667: | Linia 667: | ||
|<center>11.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Buzău||municipiul Buzău||Buzău | |<center>11.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Buzău||municipiul Buzău||Buzău | ||
|- | |- | ||
|<center>12.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Caraş-Severin||municipiul Reşiţa||Caraş-Severin | |||
|- | |||
|<center>13.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Călăraşi||municipiul Călăraşi||Călăraşi | |||
|- | |||
|<center>14.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Cluj||municipiul Cluj-Napoca||Cluj | |||
|- | |||
|<center>15.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Constanţa||municipiul Constanţa||Constanţa | |||
|- | |||
|<center>16.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Covasna||municipiul Sfântu Gheorghe||Covasna | |||
|- | |||
|<center>17.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Dîmboviţa||municipiul Tîrgovişte||Dîmboviţa | |||
|- | |||
|<center>18.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Dolj||municipiul Craiova||Dolj | |||
|- | |||
|<center>19.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Galaţi||municipiul Galaţi||Galaţi | |||
|- | |||
|<center>20.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Giurgiu||municipiul Giurgiu||Giurgiu | |||
|- | |||
|<center>21.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Gorj||municipiul Tîrgu Jiu||Gorj | |||
|- | |||
|<center>22.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Harghita||municipiul Miercurea-Ciuc||Harghita | |||
|- | |||
|<center>23.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Hunedoara||municipiul Deva||Hunedoara | |||
|- | |||
|<center>24.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Ialomiţa||municipiul Slobozia||Ialomiţa | |||
|- | |||
|<center>25.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Iaşi||municipiul Iaşi||Iaşi | |||
|- | |||
|<center>26.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Maramureş||municipiul Baia Mare||Maramureş | |||
|- | |||
|<center>27.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Mehedinţi||municipiul Drobeta-Turnu Severin||Mehedinţi | |||
|- | |||
|<center>28.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Mureş||municipiul Tîrgu Mureş||Mureş | |||
|- | |||
|<center>29.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Neamţ||municipiul Piatra Neamţ||Neamţ | |||
|- | |||
|<center>30.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Olt||municipiul Slatina||Olt | |||
|- | |||
|<center>31.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Prahova||municipiul Ploieşti||Prahova | |||
|- | |||
|<center>32.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Satu Mare||municipiul Satu Mare||Satu Mare | |||
|- | |||
|<center>33.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Sălaj||municipiul Zalău||Sălaj | |||
|- | |||
|<center>34.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Sibiu||municipiul Sibiu||Sibiu | |||
|- | |||
|<center>35.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Suceava||municipiul Suceava||Suceava | |||
|- | |||
|<center>36.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Teleorman||municipiul Alexandria||Teleorman | |||
|- | |||
|<center>37.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Timiş||municipiul Timişoara||Timiş | |||
|- | |||
|<center>38.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Tulcea||municipiul Tulcea||Tulcea | |||
|- | |||
|<center>39.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Vaslui||municipiul Vaslui||Vaslui | |||
|- | |||
|<center>40.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Vîlcea||municipiul Rîmnicu Vîlcea||Vîlcea | |||
|- | |||
|<center>41.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Vrancea||municipiul Focşani||Vrancea | |||
|- | |||
|<center>42.</center> ||Oficiul pentru tehnologia și controlul cerealelor și plantelor tehnice||municipiul București|| - | |||
|} |