Monitorul Oficial 45/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Linia 51: | Linia 51: | ||
|- | |- | ||
|Treapta I||2489||2721||2952||3196||3416 | |Treapta I||2489||2721||2952||3196||3416 | ||
|- | |||
|Treapta II||2562||2794||3026||3270||3611 | |Treapta II||2562||2794||3026||3270||3611 | ||
|} | |} |